1. pl
  2. en

BABY BOX-PUDEŁKO DO SPANIA DLA NIEMOWLĄT

 

Zadbaj o spokojny sen, Twój i Twojego dziecka

 

Prostota, piękno, praktyczność i bezpieczeństwo to podstawowe zalety pudełka, jakim jest Baby Box. Pomysł przebiegł długą drogę do Polski, bo z Finlandii, w której ta tradycja trwa już od ponad 70 lat, kiedy to kobiety, swoje narodzone dzieci utulają do snu w pudełkach. Historia tego wielkiego projektu, o którym usłyszał już cały świat mówi, że początkowo otrzymywały je rodziny ubogie, dziś należy to już do standardów i korzystają z niego wszyscy. Właśnie Finlandia należy do krajów, w którym jest najniższy współczynnik umieralności łóżeczkowej niemowląt na całym świecie. Wszystko za sprawą tego pudełka, które tworzy wygodną i bezpieczną przestrzeń do spania dla każdego malucha, które je ma. Posiadanie tego pudełka to również spokojny sen dla rodziców, którzy nie martwią się o bezpieczeństwo swojego dziecka, o jego sen, a także praktyczność, która ułatwia codzienne domowe czynności, gdyż zawsze w pobliżu mamy swoje dziecko. Na każdy wyjazd z maluchem, możemy zabrać pudełko, które nam posłuży jako łóżeczko turystyczne. Gdy po paru miesiącach maluch z niego wyrasta, baby box nadal pozostaje z nami i stanowi doskonałe miejsce do przechowywania zabawek lub innych skarbów dziecka.

 

Zgodnie z fińską ideą, gdzie każdy Fin ma jednakowy start, gdyż nie ma podziału na różowe i niebieskie pudełka, tak my również w swojej ofercie przedstawiamy proste, bezpieczne i dizajnerskie pudełko dla każdego dziecka.

Wymiar: 70 x 42 x 27 cm

Pudełko wykonane z ekologicznych materiałów
Dostępny kolorze pastelowym szarym w białe gwiazdki
Spersonalizowany napis czyli Twoja dedykacja

 

Zawartość pudełka: 

 

Materacyk piankowy

materacyk piankowy, posiada Certyfikat PZH oraz Certyfikat ECO5. Pokrowiec materaca uszyty z bawełny, grubość materaca 5 cm


Podgumowany podkład

Ochroni materac przed zabrudzeniem i zmoczeniem, dzięki warstwie spodniej wykonanej z materiału PCV, warstwa wierzchnia wykonana jest z miękkiej w dotyku bawełnianej frotte. Podkład nie zawiera ftalanów, można go prać nawet w 95 stopniach.


Prześcieradło z gumką

Wyścieła baby box oraz ochroni materac przed zabrudzeniami. Wykonany ze 100% bawełny.

 
Cena 259 zł

Instrukcja  użytkowania pudełka

Czytaj więcej...

Artykuły prasowe o pudełku do spania

OPINIA FIZJOTERAPEUTY

 

Dziecko rodzi się zaopatrzone w „bagaż przetrwania”. Są nim odruchy bezwarunkowe, które w pierwszych dniach życia pozwalają przetrwać w nowym  surowym otoczeniu.  W miarę upływu czasu noworodek nabiera nowych zdolności a możliwości motoryczne oraz percepcja osiągają wyższy poziom. Najważniejsze jest aby w pierwszych etapach rozwoju dziecka zadbać o jego poczucie bezpieczeństwa. Gdyż właśnie ten aspekt znacząco wpływa na rozwój dziecka we wszystkich sferach rozwojowych.

 

Należy pamiętać, iż w łonie matki dziecko rozwija się w malej przestrzeni w której czuje się znakomicie. Gdy rodzi się, trafia do nowego, nieznanego otoczenia z którym musi się zaprzyjaźnić. Położenie noworodka w dziecięcym łóżeczku nie ułatwia tego. Otacza go przestrzeń, w której nie mając granic nie czuje swojego ciała a percepcja wzrokowa nie jest jeszcze na tyle rozwinięta aby móc skupić wzrok i poczuć się bezpiecznie. Odpowiednim rozwiązaniem jest właśnie Baby Box! Sprawia, że przestrzeń staje się przyjazna, komfortowa i przytulna. Dodatkowo pudełko jest mobilne, można je przenosić dzięki czemu dziecko może być bliżej rodziców w każdym miejscu.

 

Należy wspomnieć o tym, że Baby Box zostało wymyślone, aby zapobiec nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS), ponieważ dziecko nie ma możliwości uduszenia się bądź przygniecenia podczas spania z rodzicami. Baby box zapewnia zdrowy sen zarówno rodzicom jak i ich pociechom.

 

Rodzice pamiętajcie, aby zawsze kontrolować sen swoich nowo narodzonych maleństw.

 

 

Zdecydowanie polecam,

Paweł Znajdek

Fizjoterapeuta, terapeuta metody neurorozwojowej wg. koncepcji Bobath, terapeuta manualny

 

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!

SPIJ SPOKOJNIE! ZADBAJ O DZIECKO!

TO WAŻNE!

Pudełko do spania
babybox

Copyright © 2017 Hooray

All rights reserved

OBSERWUJ NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE!

 ZAMÓWIENIA

 OBSŁUGA KLIENTA

Dostawa

Płatności

Kontakt

Regulamin sklepu

WSPÓŁPRACA

Partnerzy